Aleksandra Kostyra

partnerka

Certyfikowana trenerka: Przywództwo SLII Experience™ Blancharda, Coaching Essentials® Blancharda, Przywództwo zespołowe Blancharda.

Od pond 25  lat projektuje i wdraża procesy rozwojowe w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, zarządza zespołami projektowymi. Posiada doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami dla branży finansowej, FMCG i e-commerce. W latach 2020-2023 była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek Szkoły Coachingu House of Skills.

W swojej pracy konsultanckiej wykorzystuje różnorodne metody i narzędzia, posiada liczne certyfikacje,  jest coachem i mentorem.

Uważa, że kluczem do sukcesu w doradztwie i szkoleniach jest rzetelna diagnoza potrzeb – dobre poznanie Klienta i rozumienie jego kontekstu biznesowego. Z tego powodu w swoich projektach dużo uwagi poświęca fazie przygotowania, która, jej zdaniem, przekłada się na późniejsze dopasowanie wdrażanych rozwiązań i ich efektywność.

W House of Skills jest liderką rozrastającego się zespołu konsultantów odpowiedzialnego merytorycznie za obszar rozwoju osobistej efektywności. Zarządza zespołem zgodnie z modelem SLII®. Wg informacji zwrotnych uzyskanych od współpracowników w badaniu Profil zachowań przywódczych LAPII, najczęściej w swojej praktyce liderskiej wykorzystuje style S2 i S3. Jej priorytetem jest dbanie o rozwój ludzi.

Interesują ją w szczególności zagadnienia związane z przywództwem, motywacją i świadomą odpowiedzialnością za podejmowane decyzje.

Obszary specjalizacji:

  • przywództwo i zarządzanie
  • coaching i mentoring
  • budowanie zespołu
  • odważna odpowiedzialność
  • programy rozwoju trenerów (Train the Trainers)